Urząd Gminy Baboszewo

Odnośniki

Wykaz pracowników

Treść strony

WYKAZ PRACOWNIKÓW URZĘDU GMINY

I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH GMINY BABOSZEWO

PARTER

Stanowisko/dział 
Nazwisko i imię pracownika

Nr
pokoju

E-mail

Nr telefonu wew.

Referat Gospodarki Komunalnej
Kierownik Referatu - Balcerzak Radosław

1

gk@gminababoszewo.pl

11

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (Świadczenia wychowawcze-500+)
Duszyńska Anna

Najechalska Anna

2

gopsbaboszewo@wp.pl

12

Referat Ogólno - Administracyjny i Zamówień Publicznych (Kadry)
Kocięda Katarzyna

3

place@gminababoszewo.pl

13

Referat Ogólno - Administracyjny i Zamówień Publicznych (Sekretariat)
Groszyk Anita
Janicka Agata

4

urzad@gminababoszewo.pl

rada@gminababoszewo.pl

14

Sekretarz Gminy
Wiechowska Beata

5

sekretarz@gminababoszewo.pl

15

Wójt
Pietruszewski Bogdan Janusz

6

urzad@gminababoszewo.pl

16

Sala Posiedzeń

7

-

 

Kasa, Gospodarka Komunalnymi Zasobami Mieszkaniowymi
Błaszczak Agnieszka

8

kasa@gminababoszewo.pl

18

Referat Finansowo - Podatkowy(Podatki, Księgowość podatkowa)
Jasińska Monika
Chojnowska Renata

10

podatki@gminababoszewo.pl

20

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - pracownicy socjalni
Wichowska Ewelina
Sędzicka Anna, Konarzewska Justyna
Starczewska Iwona, Podlecka Anita

11

gopsbaboszewo@wp.pl

21

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
Kociuber Barbara
12 gopsbaboszewo@wp.pl 22

Świadczenia Rodzinne, Fundusz Alimentacyjny
Zdunowska Anna
Karwowska Angelika

13

gopsbaboszewo@wp.pl

23

Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych i sieci teleinformatycznych
Adamkiewicz Piotr

14

adamkiewicz@gminababoszewo.pl

24

Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Brojek Marcin
Dworakowski Andrzej                                                                                          Hadryś Zbigniew                                                                                                   

15

zwik@gminababoszewo.pl

25

Kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji
Kruszewski Krzysztof

16

zwik@gminababoszewo.pl

25

I PIĘTRO

Sala Ślubów

17

-

 

Referat Spraw Obywatelskich, Ewidencji Ludności i Działalności Gospodarczej,Urząd Stanu Cywilnego (Dowody Osobiste)
Adamska Sylwia

18

usc@gminababoszewo.pl

28

Referat Spraw Obywatelskich, Ewidencji Ludności i Działalności Gospodarczej,Urząd Stanu Cywilnego (Ewidencja Ludności)
Kierownik Referatu - Gierkowska Katarzyna

18

ewidencja@gminababoszewo.pl

28

Stowarzyszenie SET
Gierkowska Katarzyna
18 ewidencja@gminababoszewo.pl 28
Referat Spraw Obywatelskich, Ewidencji Ludności i Działalności Gospodarczej,Urząd Stanu Cywilnego (Ewidencja działalności gospodarczej)
Adamska Sylwia
18 edg@gminababoszewo.pl 28

Referat Inwestycji i Infrastruktury Technicznej
Kierownik Referatu - Krysiak Robert
Tomczewski Marcin

19

rkrysiak@gminababoszewo.pl

infrastruktura@gminababoszewo.pl

29

Referat Finanowo - Podatkowy (Księgowość budżetowa)
Zastępca Skarbnika - Juchner Marzanna
Zwierzchowska Kamila

20

ksiegowosc@gminababoszewo.pl

finanse@gminababoszewo.pl

30

Referat Finanowo - Podatkowy 
Kierownik Referatu - Dygan Marta      
Najechalska Ewa
Chojnowska Aleksandra                                                            

21

najechalska@gminababoszewo.pl

chojnowska@gminababoszewo.pl

31

Referat Finanowo - Podatkowy (Księgowość Jednostek Oświatowych, GOPS)
Lewicki Tomasz    
Banaszewska Maria
Szeluga Emilia     

22

lewicki@gminababoszewo.pl

szeluga@gminababoszewo.pl

32
Spółka Wodna
Krysiewicz Monika
23  -  33
Sala Konferencyjna 24 -  
Referat Finansowo - Podatkowy (Skarbnik Gminy)
Jankowska Renata
26 skarbnik@gminababoszewo.pl 36

Referat Planowania Przestrzennego, Gospodarki Nieruchomościami i Odpadami komunalnymi, Ochrony Środowiska i Rolnictwa (Obrona Cywilna i sprawy wojskowe, Zarządzanie Kryzysowe, Ochrona Środowiska)
Dobrzyńska Paulina

27

zk@gminababoszewo.pl

37

Referat Planowania Przestrzennego, Gospodarki Nieruchomościami i Odpadami komunalnymi, Ochrony Środowiska i Rolnictwa (Gospodarka Odpadami)
Siejka Ilona

27

 

siejka@gminababoszewo.pl

37

Referat Planowania Przestrzennego, Gospodarki Nieruchomościami i Odpadami komunalnymi, Ochrony Środowiska i Rolnictwa 
Kierownik Referatu - Wolder Wojciech
28 wolder@gminababoszewo.pl 38

Referat Planowania Przestrzennego, Gospodarki Nieruchomościami i Odpadami komunalnymi, Ochrony Środowiska i Rolnictwa (Gospodarka nieruchomościami, Planowanie przestrzenne)
Jasińska Urszula

29

ujasinska@gminababoszewo.pl

39

Referat Ogólno - Administyracyjny i Zamówień Publicznych (Administracja Szkół, Księgowość Oświatowa, Kultura i Sport, Promocja)
Pająk Jolanta

30

promocja@gminababoszewo.pl

oswiata@gminababoszewo.pl

40

Referat Ogólno - Administyracyjny i Zamówień Publicznych (Zamówienia Publiczne) 
Suliński Zbigniew

31

zp@gminababoszewo.pl

41

Gminna Biblioteka Publiczna

Kierownik
Bugajewska Małgorzata

 

biblioteka1-62@tlen.pl

56

Młodszy Bibliotekarz - Filia GBP w Sarbiewie
Staniszewska Urszula

 

biblioteka1-62@tlen.pl

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Przewodnicząca GKRPA
Sędzicka Zofia

 

gkrpa@gminababoszewo.pl

55

Zespół Interdyscyplinarny

Przewodnicząca Zespołu
Starczewska Iwona

11

gopsbaboszewo@wp.pl

55

Banery

Stopka

Kliknij aby sprawdzić
jak dojechać!

Urząd Gminy Baboszewo
ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
tel. /23/ 6611091-92, fax. /23/ 6611071
e-mail:urzad@gminababoszewo.pl 

NIP: 567-147-06-52 REGON: 000533593

NUMER KONTA
Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Baboszewie 
57 8230 0007 0005 6300 2000 0001

  • Herb
Link - Unia Europejska