Urząd Gminy Baboszewo

Odnośniki

Rok 2019

Treść strony

Lp.

Data

Wydarzenie sportowe

1

18 stycznia 2019 r.

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych – Chłopcy rocznik 2006 i młodsi.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Sochocin

II miejsce: Baboszewo

III miejsce: 3 Płońsk

IV miejsce: Kamienica

2

20 stycznia 2019 r.

IV kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/219

Klasyfikacja IV kolejki:

I miejsce: TYNK POL

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

II miejsce: NEXTNET

IV miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

V miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VI miejsce: MYKEN

VII miejsce: IRMA SOBANICE

VIII miejsce: ART-DAN

Najlepszy strzelec IV kolejki: Damian Wierzchowski (Tynk Pol) –

6 bramek

Podczas IV kolejki strzelono – 44 bramki

 

Klasyfikacja po IV kolejce:

I miejsce: TYNK POL

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: NEXTNET

IV miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

V miejsce: MYKEN

VI miejsce: ART-DAN

VII miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

Najlepszy strzelec po IV kolejkach – Damian Wierzchowski

(Tynk Pol) – 12 bramek

Po IV kolejkach strzelono łącznie – 203 bramki

3

27 stycznia 2019 r.

III kolejka Turnieju HM TRANS CUP

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: RECKITT BENCKISER

II miejsce: TYNK POL

III miejsce: ORLĘTA BABOSZEWO

IV miejsce: AUTO-HOL KONDRAJEC

V miejsce: PAL-ROB

VI miejsce: HM TRANS TEAM

VII miejsce: JUTRZENKA UNIECK

VIII miejsce: GMINA ZAŁUSKI

IX miejsce: INSTALBUD

X miejsce: GUKS ORZEŁ SIEDLIN

XI miejsce: TE CHŁOPAKI PŁACZĄ

XII miejsce: ZIEMEX TEAM

 

W III kolejce strzelono - 58 bramek, a po III kolejce łącznie -

185 bramek

4

18 lutego 2019 r.

Przedwiośnie Halowej Piłki Nożnej – Szkoły Podstawowe zespoły mieszane

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SYRENKI

II miejsce: PESTKI IGORA

III miejsce: FC DZIKI

IV miejsce: FC FĘSACZE

V miejsce: OBOJĘTNI

5

19 lutego 2019 r.

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej – Szkoły Podstawowe – Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze

I miejsce: SOCHOCIN

II miejsce: BABOSZEWO

III miejsce: CZERWIŃSK

6

24 lutego 2019 r.

V kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacja V kolejki:

I miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

II miejsce: TYNK POL

III miejsce: ADL LEWANDOWSCY

IV miejsce: NEXTNET

V miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VI miejsce: IRMA SOBANICE

VII miejsce: MYKEN

VIII miejsce: ART-DAN

Najlepszy strzelec V kolejki: Mariusz Gajewski, Patryk Oszmański (Obaj ADL Lewandowscy), Mateusz Kondracki, Kamil Orzechowski (Obaj Huragan Meble Skociński) – po 3 bramki

W V kolejce strzelono – 44 bramki

 

Klasyfikaja po V kolejce:

I miejsce: TYNK POL

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: NEXTNET

IV miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

V miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VI miejsce: MYKEN

VII miejsce: ART-DAN

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

Najlepszy strzelec po V kolejce: Damian Wierzchowski (Tynk Pol) – 14 bramek

Po V kolejkach strzelono łacznie – 247 bramek

7

03 marca 2019 r.

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa Klubu GKS "ORLĘTA" Baboszewo

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: ORLĘTA Baboszewo I

II miejsce: WKRA Radzanów

III miejsce: WKRA Sochocin

IV miejsce: MKS Mazovia Błomino

V miejsce: ORLĘTA Baboszewo II

VI miejsce: GKS Góra

Najlepszy Strzelec Turnieju – Krystian Odolczyk (ORLĘTA)

Najlepszy Bramkarz Turnieju – Filip Brzeziński (ORLĘTA)

Najlepszy Zawodnik Turnieju – Alan Mroczkowski (WKRA Radzanów)

8

07 marca 2019 r.

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej - Szkoły Podstawowe – Chłopcy rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SOCHOCIN

II miejsce: 2 PŁOŃSK

III miejsce: CZERWIŃSK

IV miejsce: BABOSZEWO

V miejsce: 4 PŁOŃSK

9

10 marca 2019 r.

IV Kolejka Turnieju HM TRANS CUP – Finał

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: RECKITT BENKISER

II miejsce: TYNK POL

III miejsce: AUTO-HOL KONDRAJEC

IV miejsce: HM TRANS TEAM

V miejsce: ORLĘTA BABOSZEWO

VI miejsce: PAL-ROB

VII miejsce: JUTRZENKA UNIECK

VIII miejsce: GMINA ZAŁUSKI

IX miejsce: GUKS ORZEŁ SIEDLIN

X miejsce: INSTALBUD

XI miejsce: TE CHŁOPAKI PŁACZĄ

XII miejsce: ZIEMEX TEAM

 

Najlepszy strzelec: Damian Wierzchowski (TYNK POL)

Najlepszy bramkarz: Robert Goszczycki (ORLĘTA BABOSZEWO)

Zawodnik Fair Play: Andrzej Sadowski (GUKS ORZEŁ SIEDLIN)

Zawodnik MVP: Łukasz Sepczyński (RECKITT BENKISER)

W IV kolejce strzelono 61 bramek, łącznie po IV kolejkach strzelono 246 bramek

10

17 marca 2019 r.

VI kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacja VI kolejki:

I miejsce: ART-DAN

II miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

III miejsce: ADL LEWANSOWSCY

IV miejsce: IRMA SOBANICE

V miejsce: NEXTNET

VI miejsce: TYNK POL

VII miejsce: MYKEN

VIII miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

Najlepszymi strzelcami VI kolejki zostali Daniel Skolimowski (Art-Dan) i Kamil Orzechowski (Huragan Meble Skociński) – po 3 gole

W VI kolejce strzelono 43 bramki

 

Klasyfikacja po VI kolejce:

I miejsce: TYNK POL

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: NEXTNET

IV miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

V miejsce: ART-DAN

VI miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VII miejsce: MYKEN

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

Najlepszym strzelcem po VI kolejkach został Damian Wierzchowski – 16 bramek

Po VI kolejkach strzelono 290 bramek

11

6 kwietnia 2019 r.

Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Kadetów w Tenisie Stołowym

Klasyfikacja końcowa – Kadetki gra pojedyńcza

I miejsce: DURALAK DARIA (IKTS BROŃ RADOM)

II miejsce: SERAFIN WIKTORIA (IKTS BROŃ RADOM)

III miejsce: CZUBAKOWSKA JULIA (MLUS NADWIŚLANI PŁOCK)

IV miejsce: TEODORCZUK KINGA (MKS POGOŃ SIEDLCE)

 

Klasyfikacja końcowa – Kadeci gra pojedyńcza

I miejsce: BUCHALSKI ANTONI (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

II miejsce: CYMERMAN MATEUSZ (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

III miejsce: MITAS JACEK (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

IV miejsce: NALEŻYTY JAN (UKS RETRUN PIASECZNO)

V-VIII miejsce: ADAMIAK JAN (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

TRZASKOWSKI TOMASZ (GLKS NADARZYN)

SZCZEPAŃSKI MATEUSZ (SKS 40 WARSZAWA)

KOSTECKI FILIP (GLKS NADARZYN)

 

Klasyfikacja końcowa – Kadetki gra podwójna

I miejsce: CZUBAKOWSKA JULIA (MLUKS NADWIŚLANI PŁOCK) – FIRSZT ALICJA (MLUKS NADWIŚLANI PŁOCK)

II miejsce: DURALAK DARIA (IKTE BROŃ RADOM) – SERAFIN WIKTORIA (IKTS BROŃ RADOM)

III miejsce: PAWŁOWSKA MAJA (UKS ALFA GOSTYNIN) – TEODORCZUK KINGA (MKS POGOŃ SIEDLCE)

IV miejsce: KOWALCZYK JULIA (ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE) – JARZYŃSKA JULIA (ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE)

V miejsce: ANDRUNIK JULIA (MKS POGOŃ SIEDLCE) – MILANOWSKA AGATA (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

 

Klasyfikacja końcowa - Kadeci gra podwójna

I miejsce: MITAS JACEK ( KS BOGORIA GRODZIS MAZ.) - GIEREŁO MIKOŁAJ (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

II miejsce: ADAMIAK JAN (KS SPÓJNIA WARSZAWA) – BUCHALSKI ANTONI (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

III miejsce: KOSTECKI FILIP (GLKS NADARZYN) – TRZASKOWSKI TOMASZ (GLKS NADARZYN)

IV miejsce: CYMERMAN MATEUSZ (KS SPOJNIA WARSZAWA) – JUREK MIKOŁAJ (SKS 40 WARSZAWA)

V-VIII miejsce: MATYJEK KAROL (UKS LUPUS KABATY W-WA) – ZIELIŃSKI MARCIN (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

* NAWARSKI MAKSYMILIAN (GLKS NADARZYN) – SZCZEPAŃSKI MATEUSZ (SKS 40 WARSZAWA)

* NALEŻYTY JAN (UKS RETRUN PIASECZNO) – DURAKOWSKI MATEUSZ (UKS RETRUN PIASECZNO)

* WIŚNIEWSKI MICHAŁ (MKS POGOŃ SIEDLCE) – RUDNICKI FILIP (MKS POGOŃ SIEDLCE)

IX miejsce: HAŁUBEK KRZYSZTOF (KS SPÓJNIA WARSZAWA) – SAKOWICZ ŁUKASZ (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

* DREWNIK DOMINIK (KS SPOJNIA WARSZAWA) – GAWĘDZKI MAKSYMILIAN (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

* MASSALSKI MIKOŁAJ ( UKS RETRUN PIASECZNO) – DUBINIAK KAMIL (UKS RETRUN PIASECZNO)

 

Klasyfikacja końcowa - Juniorki gra pojedyńcza

I miejsce: LIS MARTYNA (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

II miejsce: WIĘCKOWSKA JULIA (SKS 40 WARSZAWA)

III miejsce: TROCHIMIUK KATARZYNA (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

IV miejsce: GILEWSKA DOMINIKA (GLKS NADARZYN)

 

Klasyfikacja końcowa – Juniorzy gra pojedyńcza

I miejsce: MISZKURKA JAKUB (KS SPÓJNIA WARSZAWA)

II miejsce: PYŚK PATRYK (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

III miejsce: SZOŁKOWSKI BARTŁOMIEJ (UKS RETRUN PIASECZNO)

IV miejsce: LIS JAKUB (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

 

Klasyfikacja końcowa – Juniorki gra podwojna

I miejsce: LIS MARTYNA (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.) - WIĘCKOWSKA JULIA (SKS 40 WARSZAWA)

II miejsce: GILEWSKA DOMINIKA (GLKS NADARZYN) – TROCHIMIUK KATARZYNA (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

III miejsce: BRZESKA HELENA (UKS RETRUN PIASECZNO) – BOGACKA ALEKSANDRA (UKS LUPUS KABATY WARSZAWA)

IV miejsce: KOSZOWSKA OLGA (UKS BIELANY 273 WARSZAWA) – WRUBLEWICZ WIKTORIA (ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE)

 

Klasyfikacja końcowa – Juniorzy gra podwójna

I miejsce: MISZKURKA JAKUB (KS SPÓJNIA WARSZAWA) – PYŚK PATRYK (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.)

II miejsce: LIS JAKUB (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.) - CZERNECKI RBERT (KS SPOJNIA WARSZAWA)

III miejsce: MODZELEWICZ IGOR (UKS ALFA GOSTYNIN) – SZPEJNOWSKI PATRYK (UKS ALFA GOSTYNIN)

IV miejsce: PRZYBYŁKA ADRIAN (UKS ALFA GOSTYNIN) – KAPTUROWSKI BARTŁOMIEJ (UKS ALFA GOSTYNIN)

V-VIII miejsce: STĄPOREK ADAM (KS BOGORIA GRODZISK MAZ.) - KALINOWSKI MATEUSZ KS SPÓJNIA WARSZAWA

* IGIELSKI KRYSTIAN (SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO) – TYBURSKI ADRIAN (SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO)

* SZOŁKOWSKI BARTŁOMIEJ (UKS RETRUN PIASECZNO) – BRZEZIK JAKUB (UKS RETRUN PIASECZNO)

* KOWALCZYK MICHAŁ (ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE) – ZOFCZAK NIKODEM (ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE)

IX miejsce: FARYS KACPER (UKS ALFA GOSTYNIN) – CENDROWSKI DANIEL (SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO)

12

7 kwietnia 2019 r.

VII Kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacja końcowa VII kolejki:

I miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

II miejsce: TYNK POL

III miejsce: ADL LEWANDOWSCY

IV miejsce: MYKEN

V miejsce: ART-DAN

VI miejsce: IRMA SOBANICE

VII miejsce: NEXTNET

VIII miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

Najlepszy strzelec VII kolejki: Damian Wierzchowski

(Tynk Pol) – 7 bramek

W VII kolejce strzelono 43 bramki

 

Klasyfikacja końcowa po VII kolejce:

I miejsce: TYNK POL

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

IV miejsce: NEXTNET

V miejsce: ART-DAN

VI miejsce: MYKEN

VII miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

Najlepszy strzelec po VII kolejkach: Damian Wierzchowski (Tynk Pol) – 23 bramki

Po VII kolejkach strzelono łącznie 333 bramki

13

1 maja 2019 r.

XXXI Miedzynarodowy Wyści Kolarski Memoriał Andrzeja Trochanowskiego

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: ALOIS KANKOVSKY

II miejsce: MACIEJ PATERSKI

III miejsce: FRANTISEK SISR

14

1 maja 2019 r.

II Ogólnopolski Wysci Kolarski Amatorów

Klasyfikacja końcowa:

KATEGORIA OPEN

I miejsce: GRZEGORZ GOLONKO

II miejsce: JACEK SARGALSKI (KAROMET TEAM)

III miejsce: ROBERT WŁODARCZYK (LTM MASTERS TEAM)

KATEGORIA M-1

I miejsce: JACEK SARGALSKI (KAROMET TEAM)

II miejsce: GIRAU TUR GABRIEL (INTER CARS SONIC BIKE TEAM)

III miejsce: KAMIL KUSZMIDER (TRW MTB RACIĄŻ)

KATEGORIA M-2

I miejsce: GRZEGORZ GOLONKO

II miejsce: ROBERT WŁODARCZYK (LTM MASTERS TEAM)

III miejsce: KAMIL KARWAT (ŚWIAT ROWERÓW TEAM)

KATEGORIA M-3

I miejsce: KRZYSZTOF KACZYŃSKI (ACTIVE JET)

II miejsce: JAROSŁAW CHOJNACKI (ACTIVE JET)

III miejsce: ZBIGNIEW MACIEJEWSKI

KATEGORIA M-4

I miejsce: WALDEMAR DELEŻYŃSKI (ZTC ŻYRARDÓW)

II miejsce: ANDRZEJ SAJA

15

1 maja 2019 r.

II Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Tańca "Polska Niepodległa"

Klasyfikacja końcowa:

- w kategorii 8-11 lat:

I miejsce: Marta Skibińska

II miejsce: Marcelina Chyczewska

III miejsce: Antonina Zarzycka

- w kategorii zespoły:

Wyróżnienie: Koło muzyczne przy Szkole Podstawowej w Baboszewie

- w kategorii 12-15 lat:

I miejsce: Adam Gruda

II miejsce: Iza Wiśniewska

III miejsce: Zuzanna Rapusta

Wyróżnienie: Weronika Melzacka

Wyróżnienie: Julia Żuchowska

- w kategorii 16-21 lat:

I miejsce: Filip Melzacki

II miejsce: Aleksandra Sienkiewicz

III miejsce: Adrian Werle

- kategorii zespoły grupy folkowe:

ZŁOTY LAUR: Grupa folkowa „Roztańczony Staszic” ZS1 Płońsk

 

Podczas Festiwalu Dyrektor artystyczny Lucyna Parecka-Łaszczyk przyznała Nagrodę Specjalną

Marcie Skibińskiej.

Prezes Zarządu Instytutu Tradycji Narodowej Pani Urszula Bartosiak przyznała Nagrodę Specjalną Marcie Skibińskiej.

Oraz opiekunce Koła muzycznego przy Szkole Podstawowej w Baboszewie Pani Annie Ładnej.

16

7 maja 2019 r.

Półfinał Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt "ORLIK" rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Baboszewo

II miejsce: Mystkowo

III miejsce: Płońsk 4

17

12 maja 2019 r.

VIII Kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacja końcowa VIII kolejki:

I miejsce: NEXTNET

II miejsce: MYKEN

III miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

IV miejsce: TYNK POL

V miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VI miejsce: ADL LEWANDOWSCY

VII miejsce: ART-DAN

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

Najlepszy strzelec VIII kolejki: Łukasz Pasiewicz (TYNK POL), Łukasz Wiśniewski (NEXTNET) po 4 bramki

Podczas VIII kolejki strzelono 52 gole

 

Klasyfikacja końcowa po VIII kolejce:

I miejsce: TYNK POL

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

IV miejsce: NEXTNET

V miejsce: MYKEN

VI miejsce: ART-DAN

VII miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

Najlepszym strzelcem po VIII kolejce został: Damian Wierzchowski (TYNK POL) – 23 gole

Najlepszym bramkarzem został: Sławomir Klimkowski (TYNK POL)

Zawodnikem Fair Play: Kamil Orzechowski (HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI)

W XVII edycji strzelono 385 goli i rozegrano 56 spotkoń

Gościem honorowym finału był Dariusz Dziekanowski

18

13 maja 2019 r.

Półfinał Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2003/2004

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP2 PŁOŃSK

II miejsce: SP SCHOCIN

III miejsce: SP BABOSZEWO

IV miejsce: PGP PŁOŃSK

19

15 maja 2019 r.

Finał Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce SP Mystkowo

20

16 maja 2019 r.

Finał Rejonu Ciechanów w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: BABOSZEWO

II miejsce: SZYDŁOWO

III miejsce: WINNICA

IV miejsce: MYSTKOWO

V miejsce: KRASZEWO

21

18 maja 2019 r.

Turniej Brydża Sportowego OTP* o Puchar Gmniny Baboszewo Grand Prix Mazowsza

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: 39 - Giedrius szarkanas, Gierde Jankunaite

II miejsce: 18 – Kazimierz Puczyński, Janusz Pietrzak

III miejsce: 43 – Marek Szymanowski, Paweł Chindlewicz

IV miejsce: 47 – Piotr Łyczkowski, Andrzej Serwach

V miejsce: 16 – Lech Sadoś, Włodzimierz Wyrzykowski

VI miejsce: 14 – Paweł Gałązka, Bartosz Mer

VII miejsce: 50 – Ireneusz Grynczewski, Zembrzuski

VIII miejsce: 28 – Stanisław Stachlewski, Janusz Tomaszczuk

IX miejsce: 21 – Irena Chodorowska, Jan Chodorowski

X miejsce: 33 – Tomasz Paluchowski, Anna Markiewicz

XI miejsce: 11 – Danuta Krupnik, Ireneusz Jagielski

XII miejsce: 27 – Wojciech Palmowski, Adam Karczmarz

XIII miejsce: 35 – Józef Rzepka, Krzysztof Sokół

XIV miejsce: 31 – Maciej Kowalski, Grzegorz Kula

XV miejsce: 29 – Dariusz Gelo, Jacek Koter

XVI miejsce: 22 – Hanna Probola, Arkadusz Zadworny

XVII miejsce: 41 – Bogumił Kącicki, Stefan Jakubowski

XVIII miejsce: 19 – Stefan Cabaj, Włodzimierz Ilnicki

XIX miejsce: 44 – Jacek Metter, Dariusz Węgrowicz

XX miejsce: 45 – Karzmierz Dobrzyniecki, Wojciech Adamkiewicz

XXI miejsce: 38 – Jolanta Wiśniewska, Sławomir Wisniewski

XXII miejsce: 40 – Paweł Wróblewski, Grzegorz Nowiński

XXIII miejsce: 34 – Marek Chylewski, Tomasz Kozłowski

XXIV miejsce: 13 Urszula Wądołowska, Andrzej Wądołowski

XXV miejsce: 15 – Witold Bielecki, Jarosław Kostrzewa

XXVI miejsce: 36 – Sławomir Grędziński, Dawid Kołodziejski

XXVII miejsce: 20 – Stanisław Siwek, Wojciech Kała

XXVIII miejsce: 48 – Tadeusz Bożek, Andrzej Kondeja

XXIX miejsce: 37 – Eliza Gardzińska, Wojciech Gardziński

XXX miejsce: 24 – Olga Wrzos, Leszek Jędrzejczak

XXXI miejsce: 32 – Roman Wajs, Kazimierz Salak

XXXII miejsce: 42 – Janusz Wydra, Robert Truszkowski

XXXIII miejsce: 12 – Edward Krusiewicz, Mirosław Swoboda

XXXIV miejsce: 17 – Lech Wawrocki, Piotr Nowicki

XXXV miejsce: 23 – Jakub Andruszkiewicz, Rita Andruszkiewicz

XXXVI miejsce: 25 – Joanna Derewonko, Tadeusz Luzak

XXXVII miejsce: 46 – Bogusław Pawszak, Mirosław Łopaciuk

XXXVIII miejsce: 26 – Jerzy Cichowski, Janusz Krzykowski

XXXIX miejsce: 30 – Andrzej Mazur, Jan Milewski

22

22 maja 2019 r.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

rocznik 2006-2008

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: BABOSZEWO

II miejsce: NACPOLSK

III miejsce: SOCHOCIN

IV miejsce: KOŁOZĄB

V miejsce: SMARDZEWO

23

4 czerwca 2019

DZIEŃ DZIECKA SP BABOSZEWO

24

15 czerwca 2019

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Marszałka Wojewódzctwa Mazowieckiego

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: OLDBOYS TEAM OLSZTYN

II miejsce: OLDBOY OLIMPIA ELBLĄG

III miejsce: OLDBOY MŁAWA

IV mejsce: OLDBOY RACIĄŻ

V miejsce: OLDBOY ŻYRARDÓW

VI miejsce: PAL-ROB PŁOŃSK

VII miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VIII miejsce: WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

IX miejsce: OLDBOY NOWE MIASTO

X miejsce: ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW

XI miejsce: KOVEL UKRAINA

XII miejsce: OLDBOYS PRZASNYSZ

XII miejsce: OLDBOYS ŻUROMIN

XIV miejsce: GUKS ORZEŁ SIEDLIN

 

Najlepszy strzelec: Andrzej Karpiński (Oldboy Mława) – 17 goli

Najlepszy bramkarz: Jakub Zimowski (Oldboys Team Olsztyn)

Zawodnik Fair Play: Daniel Paradowski (Oldboy Olimpia Elbląg)

Łacznie strzelono 112 goli

25

30 czerwca 2019 r.

XVI Rodzinny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: LEWANDOWSCY

II miejsce: GAJEWSCY-LEWANDOWSCY

III miejsce: POPIOŁKOWSC-STERBICCY

IV miejsce: KARWOWSCY

V miejsce: CHARZYŃSCY-OBRĘBSCY

VI miejsce: SENKOWSCY

VII miejsce: RYBACCY-CHYCZEWSCY

 

Najlepszy strzelec: Marcel Charzyński

Najlepszy bramkarz: Dariusz Lewandowski

Zawodnik Fair Play: Julita Sterbicka

Najmłodszy zawodnik: Jan Senkowski

Najstarszy zawodnik: Zbigniew Rybacki

26

7 lipiec 2019 r.

Piłkarski Puchar Lata – GRUPA A

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: MKS MAZOVIA BŁOMINO

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

IV miejsce: MYKEN

V miejsce: ROMEX

Najlepszy strzelec:Patryk Zajączkowski – 5 goli

Łącznie strzelono - 30 goli

27

4 sierpnia 2019 r.

Piłarski Puchar Lata – GRUPA B

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: PAL-ROB

II miejsce: TYNK POL

III miejsce: NEXTNET

IV miejsce: GUKS ORZEŁ SIEDLIN

V miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VI miejsce: OLDBOY RACIĄŻ

Najlepszy strzelec: Bartek Gołaszewski – 12 goli

Łącznie strzelono – 56 goli

28

1 września 2019 r.

I miejsce: PAL-ROB

II miejsce: NEXTNET

III miejsce: TYNK POL

IV miejsce: ADL LEWANDOWSCY

V miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VI miejsce: MAZOVIA BŁOMINO

VII miejsce: GIKS ORZEŁ SIEDLIN

VIII miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

IX miejsce: MYKEN

X miejsce: OLDBOY RACIĄŻ

XI miejsce: ROMEX

Najlepszy strzelec: Bartosz Gołaszewski (Tynk Pol) – 17 goli

Najlepszy bramkarz: Dawid Motak (Pal-Rob)

Zawodnik Fair Play: Damian Łyziński (ADL Lewandowscy)

Łącznie strzelono – 72 goli

29

15 września 2019 r.

XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojta Gminy Baboszewo

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: MAZOVIA BŁOMINO

II miejsce: ADL LEWANDOWSCY

III miejsce: ROMEX

IV miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

V miejsce: OLDBOY RACIĄŻ

VI miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VII miejsce:PAL-ROB BUDOWNICTWO

VIII miejsce: MYKEN

IX miejsce: INSTAL BUD

Najlepszy strzelec: Damian łukasiewicz (Mazovia Błomino)

5 goli

Najlepszy bramkarz – Mateusz Małecki (ADL Lewandowscy)

Zawodnik Fair Play – Tomasz Salak (Romex)

Łącznie strzelono – 51 goli

30

20 września 2019 r.

Eliminacje w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodsze ORLIK

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: BABOSZEWO

II miejsce: RACIĄŻ

III miejsce: POLESIE

IV miejsce: MYSTKOWO

31

20 października

2019 r.

I kolejka XVIII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020

Klasyfikcja końcowa:

I miejsce: PAL-ROB PŁOŃSK

II-III miejsce: MYKEN

II-III miejsce: ADL LEWANDOWSCY

IV miejsce: ART-DAN

V miejsce: MAZOVIA BŁOMINO

VI miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VII miejsce: INSTALBUD & IRMA

VIII miejsce: FC PARLIN

IX-X miejsce: NEXTNET

IX-X miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

Najlepszy strzelec w I kolejce: Rafał Tyski (Art-Dan), Krzysztof Salak (Mazovia Błomino) – po 4 gole

Łącznie strzelono – 55 goli

Banery

Stopka

Kliknij aby sprawdzić
jak dojechać!

Urząd Gminy Baboszewo
ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
tel. /23/ 6611091-92, fax. /23/ 6611071
e-mail:urzad@gminababoszewo.pl 

NIP: 567-147-06-52 REGON: 000533593

NUMER KONTA
Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Baboszewie 
57 8230 0007 0005 6300 2000 0001

  • Herb
Link - Unia Europejska