Urząd Gminy Baboszewo

Odnośniki

Rok 2018

Treść strony

ROK 2018

Lp.

Data

Wydarzenie sportowe

1.

4 stycznia 2018 r.

II Turniej w Piłce Ręcznej dziewcząt klas V-VI

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Sochocin

II miejsce: Czerwińsk

III miejsce: Płońsk

IV miejsce: Baboszewo

2.

12 stycznia 2018 r.

Piłka Ręczna Chłopców Chłopcy 2002-2004

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Czerwińsk

II miejsce: Baboszewo

III miejsce: Sochocin

IV miejsce: 2 Płońsk

3.

28 stycznia 2018

IV kolejka XVI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018

Klasyfikacja IV kolejki:

I miejsce: Myken & Champion

II miejsce: Art-Dan

III miejsce: Tynk Pol

IV miejsce: Nextnet

V miejsce: Oldboy Baboszewo

VI miejsce: Huragan-Meble Skociński

VII miejsce: ADL Lewandowscy

VIII miejsce: MKS Mazovia Błomino

IX miejsce: B&i Hydraulika Siłowa

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Patryk Zajączkowski (ART-DAN) – 5 goli

Klasyfikacja po IV kolejce:

I miejsce: Art-Dan

II miejsce: Myken & Champion

III miejsce:Tynk Pol

IV miejsce: Nextnet

V miejsce: B&i Hydraulika Siłowa

VI miejsce: ADL Lewandowscy

VII miejsce: Oldboy Baboszewo

VIII miejsce: Huragan-Meble Skociński

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Patryk Zajączkowski (ART-DAN) – 15 goli

4

03 luty 2018

XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy rocznik 2003

o Puchar Prezesa Klubu „ORLĘTA” Baboszewo

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Miejsce I – KORONA SZYDŁOWO

Miejsce II – ORLĘTA BABOSZEWO

Miejsce III – WKRA SOCHOCIN

Miejsce IV – MKS MAZOVIA BŁOMINO

Miejsce V – GKS GÓRA

Miejsce VI – TĘCZA OJRZEŃ

 

Najlepszy Strzelec Turnieju: IGOR DROZDOWSKI ( KORONA SZYDŁOWO)

Najlepszy Bramkarz Turnieju: BARTOSZ GAŁADYNA (WKRA SOCHOCIN)

Najlepszy Zawodnik Turnieju: KRYSTIAN ODOLCZYK ( ORLĘTA BABOSZEWO)

 

Podczas Turnieju strzelono 36 baramek.

5

04 luty 2018

XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu „ORLĘTA” Baboszewo

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Miejsce I – ORLĘTA BABOSZEWO II

Miejsce II – KORONA SZYDŁOWO

Miejsce III – ORLĘTA BABOSZEWO I

Miejsce IV – WKRA RADZANÓW

Miejsce V – HURAGAN BODZANÓW

 

Najlepszy Strzelec Turnieju: MARCIN ROSOCHA (KORONA SZYDŁOWO)

Najlepszy Bramkarz Turnieju: ROBERT GOSZCZYCKI (ORLĘTA BABOSZEWO II)

Drużyna Fair Play: WKRA RADZANÓW

 

Podczas XVII Turnieju strzelono 56 bramek

6

12 luty 2018

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Szkoły Podstawowe - Chłopcy

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: 2 Płońsk

II miejsce: Czerwińsk

III miejsce: Sochocin

IV miejsce: Baboszewo

7

23 luty 2018

Halowa Piłka Nożna "O Puchar Tymbarka" Chłopcy w kategorii wiekowej 4-8

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: MKS Mazovia Błomino

II miejsce: SP Baboszewo

8

25 luty 2018

V kolejka XVI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018

Klasyfikacja V kolejki:

I miejsce: ADL Lewandowscy

II miejsce: Art - Dan

II miejsce: Huragan Meble Skociński

IV miejsce: Tynk pol

V miejsce: Oldboy Baboszewo

VI miejsce: Next net

VII miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

VIII miejsce: MKS Mazovia Błomino

IX miejsce: Myken & Champion

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Lewandowski Paweł (ADL) – 8 bramek

Podczas V kolejki strzelono – 61 bramek

 

Klasyfikacja po V kolejce:

I miejsce: Art-Dan

II miejsce: Tynk pol

III miejsce: Next net

IV miejsce: ADL Lewandowscy

V miejsce: Myken & Champion

VI miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

VII miejsce: Huragan Meble Skociński

VIII miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Zajączkowski Patryk ( Art – Dan) – 19 bramek

 

Po V kolejce strzelono łącznie – 254 bramki

9

11 marzec 2018

Finał Turnieju Radio Płońsk HM Trans CUP 2018

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Tynkpol

II miejsce: Art-Dan

III miejsce: Auto-hol Kondrajec

IV miejsce: RB

V miejsce: The Naturat

VI miejsce: Pal Bud

VII miejsce: Wkra Sochocin

VIII miejsce: Mazovia Błomino

IX miejsce: Remoncik Gościmin

X miejsce: Zjednoczeni Bulkowo

 

Najlepszy strzelec: Dawid Czajkowski ( Aoto-hol Kondrajec) – 13 bramek

Najlepszy bramkarz: Sławomir Klimkowski ( Tynkpol)

Drużyna FAIR PLAY: The Naturat z Markiem Wronką - kapitanem

Najlepszy zawodnik MVP: Michał Ernest (RB)

10

18 marzec 2018 r.

VI kolejka XVI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018

Klasyfikacja VI kolejki:

I miejsce: Tynkpol

II miejsce: ADL Lewandowscy

III miejsce: Next net

IV miejsce: Art - Dan

V miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

VI miejsce: Huragan Skociński

VII miejsce: MKS Mazovia Błomino

VIII miejsce: Myken & Champion

IX miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: IRMA Sobanice

Najlepszy strzelec: Lewandowski Paweł (ADL) – 4 bramki, Zajączkowski Patryk

(Art-Dan) – 4 bramki

Podczas V kolejki strzelono – 47 bramek

 

Klasyfikacja po VI kolejce:

I miejsce: Art-Dan

II miejsce: Tynk pol

III miejsce: ADL Lewandowscy

IV miejsce: Next net

V miejsce: Myken & Champion

VI miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

VII miejsce: Huragan Meble Skociński

VIII miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Zajączkowski Patryk ( Art – Dan) – 23 brameki

 

Po VI kolejce strzelono łącznie – 301 bramki

11

11 kwiecień 2018 r.

Ćwierćfinał Powiatu Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych – ORLIK

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Raciąż

II miejsce: Dzierzążnia

III miejsce: SP Baboszewo

12

12 kwiecień 2018 r.

TURNIEJ - Ćwierćfinał powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych rocznik 2005 i młodsze.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP 2 Płońsk

II miejsce: SP Baboszewo

III miejsce: SP Mystkowo

IV miejsce: SP Sarbiewo

V miejsce: SP Polesie

13

13 kwiecień 2018 r.

TURNIEJ – Półfinał Powiatu Płońskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2004-2002

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Gimnazjum Baboszewo

II miejsce: SP Baboszewo

III miejsce: SP Myskowo

IV miejsce: SP Sarbiewo

14

15 kwiecień 2018 r

VII kolejka XVI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018

Klasyfikacja VII kolejki:

 

I miejsce: Art-Dan

II miejsce: Nextnet

III miejsce: Myken & Champion

IV miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

V miejsce: Tynk Pol

VI miejsce: ADL Lewandowscy

VII miejsce: Huragan Skociński

VIII miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Klasyfikacja po VII kolejce:

I miejsce: Art-Dan

II miejsce: Nextnet

III miejsce: Tynk Pol

 

IV miejsce: ADL Lewandowscy

V miejsce: Myken & Champion

VI miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

VII miejsce: Huragan Meble Skociński

VIII miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Zajączkowski Patryk ( Art – Dan) – 38 bramek

 

Po VII kolejce strzelono łącznie – 371 bramek

15

24 kwietnia 2018 r.

TURNIEJ – PÓŁFINAŁ w Piłce Ńożnej – Chłopcy

SP i Gimnazjum

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Czerwińsk

II miejsce: Baboszewo

III miejsce: Dzierzążnia

IV miejsce: Sochocin

16

25 kwietnia 2018 r.

TURNIEJ – FINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002-2004

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: G Baboszewo

II miejsce: SP Baboszewo

III miejsce: SP Nacpolsk

IV miejsce: SP Siedlin

17

1 maja 2018 r.

30 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał Andzrzeja Trochanowskiego

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Alois Kankovsky (Elkov-Author)

II miejsce: Sylwester Janiszewski (Wibatech Merx7R)

III miejsce: Paw Franczak (CCC Sprandi Polkowice)

18

1 maja 2018 r.

Wyścig dla Amatorów Mazovia Masters I im. Ryszarda Cieślaka

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Andrzej Widzewicz (KK Żoliber)

II miejsce: Jakub Średziński (Veroni Team Wąbrzeźno)

III miejsce: Jacek Sargalski ( Michelin Bloomnet Team)

19

1 maja 2018 r.

I Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Tańca "Polska Niepodległa" Klasyfikacja końcowa:

- w kategorii 9-12 lat:

I miejsce: Wiktoria Zajączkowska „ Miejcie nadzieję” SP Sarbiewo

II miejsce: Jakub Mosiądz „ Serce w plecaku” SP 3 Płońsk

III miejsce: Franciszek Świejkowski „ Ojczyzna” SP Szczytno

- w kategorii 13-15 lat:

I miejsce: Adam Gruda „ Mury” SP Dzierzążnia

II miejsce: Zuzanna Rapusta „ Panie generale” SP 2 Płońsk

III miejsce: Karolina Wiśniewska „ Niepodległa Niepokorna” SP Siedlin

- w kategorii 16-21 lat:

I miejsce: Martyna Małecka „List do Matki” Kaczorowy

II miejsce: Filip Melzacki „ Pieśń Kronika” Baboszewo-LO Płońsk

III miejsce: Alicja Krajewska „ Walczyk Lilu” ZS 1 Płońsk

- kategorii zespoły:

I miejsce: ECHO-chór dziecięcy

Piosenka: „ Myślimy o Polsce”, Taniec: Flaga - SP Baboszewo

II miejsce: WESOŁE NUTKI-klasa 3B

Piosenka: „ Przybyli ułani pod okienko”, Taniec: Polonez 3 maja SP Baboszewo

III miejsce: STRÓŻEWIACY

Piosenka: „ Niepodległa Niepokorna”, Taniec: Taniec Flagi SP Stróżewo

 

Podczas Festiwalu Dyrektor artystyczny Lucyna Parecka-Łaszczyk przyznała Nagrodę Specjalną Grupie 6-latków z Przedszkola w Baboszewie.

20

11 maja 2018 r.

FINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005 I MŁODSZE

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Baboszewo

II miejsce: Mystkowo

III miejsce: Sochocin

IV miejsce: Kołoząb

21

20 maja 2018 r.

VIII kolejka XVI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018 FINAŁ

Klasyfikacja VIII kolejki:

I miejsce: Myken & Champion

II miejsce: Nextnet

III miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

IV miejsce: Art-Dan

V miejsce: Huragan Meble Skociński

VI miejsce: MKS Mazovia Błomino

VII miejsce: Tynk pol

VIII miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: ADL Lewandowscy

X miejsce: Irma Sobanice

Klasyfikacja po VIII kolejce:

I miejsce: Art-Dan

II miejsce: Nextnet

III miejsce: Myken & Champion

IV miejsce: Tynk pol

V miejsce: ADL Lewandowscy

VI miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

VII miejsce: Huragan Meble Skociński

VIII miejsce: Oldboy Baboszewo

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec Turnieju: Zajączkowski Patryk ( Art – Dan) – 39 bramek

Najlepszy bramkarz Turnieju: Zjadewicz Marcin (Art-Dan)

Zawodnik Fair Play: Pepławski Tomasz (B&I Hydraulika Siłowa)

Gościem honorowym był Grzegorz Lato

Rozegrano łącznie 90 spotkań.

 

Po VIII kolejce strzelono łącznie – 418 bramek

Podczas wręczania pucharów i medali mistrzom utwór grupy Queen – "We are the champions" wykonała Aleksandra Sienkiewicz z Płońska

22

28 maja 2018 r.

FINAŁ MISTRZOSTW REJONU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002-2004

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: G Baboszewo

II miejsce: SP Wiśniewo

III miejsce: SP 1 Pułtusk

IV miejsce: SP 3 Ciechanów

V miejsce: SP Baboszewo

23

04 czerwca 2018 r.

DZIEŃ DZIECKA W GIMNAZJUM IM. ARMII KRAJOWEJ W BABOSZEWIE

Klasyfikacja końcowa:

Turniej Piłki Nożnej Chłopców :

I miejsce: Reprezentacja kl. III

II miejsce: Reprezentacja kl. II

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt:

I miejsce: Reprezentacja kl. II (Chł)

II miejsce: Reprezentacja kl. III (Dzi.)

Żonglerka – Chłopcy:

I miejsce: Jakub Popiołkowski (315)

II miejsce: Dawid Kowalski (305)

24

16 czerwca 2018 r.

II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ OLDBOYÓW O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce X: PAK KWB KONIN

Miejsce IX: OLDBOYS NOWE MIASTO

Miejsce VIII: OLDBOY RACIĄŻ

Miejsce VII: OLDBOYS ŻUROMIN

Miejsce VI: OLDBOY BABOSZEWO

Miejsce V: GUKS ORZEŁ SIEDLIN

Miejsce IV: OLDBOY SIERPC

Miejsce III: OLDBOY ŻYRARDÓW

Miejsce II: JUPITER BEŁCHATÓW

Miejsce I: OLDBOYS TEAM OLSZTYN

 

Najlepszy bramkarz: JAKUB ZIMOWSKI (OLDBOYS TEAM OLSZTYN)

Najlepszy strzelec: GRZEGORZ MISIURA (OLDBOYS TEAM OLSZTYN) - 7 bramek

Zawodnik Fair Play: RYSZARD STRYJEWSKI (OLDBOYS ŻUROMIN)

25

24 czerwca 2018 r.

XV Rodzinny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I : Lewandowscy-Gajewscy

Miejsce II : Lewandowscy Baboszewo

Miejsce III : Cackowscy

Miejsce IV : Senkowscy

Miejsce V : Rybaccy – Karwowscy

Miejsce VI : Konwerscy – Kretkiewicz

Miejsce VII : Charzynscy – Obrębscy

Drużyna XV – lecia: Lewandowscy Baboszewo

Najmłodszy Zawodnik: Kajetan Rybacki (2017 Rodzina Rybackich)

Najstarszy Zawodnik: Grzegorz Lewandowski (Rodzina Lewandowskich Baboszewo)

Najlepszy Strzelec: Kamil Gajewski (Rodzina Lewandowskich-Gajewskich)

Najlepszy Bramkarz: Łukasz Lewandowski (Rodzina Lewandowskich-Gajewskich)

26

8 lipca 2018 r.

Piłkarski Puchar Lata 2018 – GRUPA A

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I : Tynk Pol

Miejsce II : Nextnet

Miejsce III : Oldboy Raciąż

Miejsce IV : GUKS Orzeł Siedlin

Miejsce V : B&I Hydraulika Siłowa

Miejsce VI : ADL Lewandowscy

Najlepszy Strzelec: Emil Wachol (Tynk Pol) – 6 bramek

Łącznie strzelono 51 bramek

27

5 sierpnia 2018 r.

Piłkarski Puchar Lata 2018 – GRUPA B

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I : RB

Miejsce II : Myken & Champion

Miejsce III : Art-Dan

Miejsc IV : Oldboy Baboszewo

Miejsce V : ADL Junior

Miejsce VI : Huragan – Skociński

Najlepszy Strzelec: Damian Matusiak (RB) – 9 bramek

Łącznie strzelono 51 bramek

28

2 września 2018 r.

Piłkarski Puchar Lata 2018 – FINAŁ

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce XII : Huragan – Skociński

Miejsce XI : ADL Lewandowscy

Miejsce X : ADL Junior

Miejsce IX : B&I Hydraulika Siowa

Miejsce VIII : GUKS Orzeł Siedlin

Miejsce VII : Oldboy Baboszewo

Miejsce VI : Nextnet

Miejsce V : Art-Dan

Miejsce IV : Myken & Champion

Miejsce III : Oldboy Raciąż

Miejsce II : Tynk Pol

Miejsce I : RB

 

Najlepszy strzelec: Damian Matusiak (RB) – 12 goli

Najlepszy bramkarz: Marcin Chmielewski (RB)

Zawodnik Fair Play : Andrzej Falkiewicz (Oldboy Raciąż)

29

16 września 2018 r.

XVII Turniej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce IX : Huragan – Skociński

Miejsce VIII : ADL Junior

Miejsce VII : PEGAZ Oldboy Drobin

Miejsce VI : Oldboy Raciąż

Miejsce V : Myken & Champion

Miejsce IV : ADL Lewandowscy

Miejsce III : B&I Hydraulika Siłowa

Miejsce II : GUKS Orzeł Siedlin

Miejsce I : Oldboy Baboszewo

 

Najlepszy strzelec: Damian Wierzchowski ( B&I) – 8 bramek

Najlepszy bramkarz : Robert Kędzierski ( Oldboy Baboszewo)

Zawodnik Fair Play : Andrzej Sadowski (GUKS Orzeł Siedlin)

30

19 września 2018 r.

Eliminacje Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców – rocznik 2006 i młodsze

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce : SP Raciąż

II miejsce : SP Baboszewo

III miejsce : SP Sarbiewo

IV miejsce : SP Mystkowo

31

20 września 2018 r.

IMPREZA POD HASŁEM "JESTEŚ WIDOCZNY, JESTEŚ BEZPIECZNY" pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

32

21 września 2018 r.

Eliminacje powiatu w piłce nożnej chłopców rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Nacpolsk

II miejsce: SP Polesie

III miejsce: SP Baboszewo

IV miejsce: SP Sarbiewo

V miejsce: SP Mystkowo

33

2 października 2018 r.

Ćwierćfinał Powiatu w piłce nożnej chłopców rocznik 2006 i młodsze

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP 2 Płońsk

II miejsce: SP Baboszewo

III miejsce: SP Chociszewo

34

6 października 2018 r.

Festiwal Tańca o Puchar Wójta Gminy Baboszewo

Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego i Świętokrzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego

Mistrzowie Okręgu Mazowieckiego

8-9 lat: Kamil Buczyński, Hanna Kozłowska

10-11 lat: Bartosz Szymczyk, Aurelia Wierciszewska

12-13 lat Standard i Latin: Patryk Ruszczyk, Julia Pogorzelska

14-15 lat Standard i Latin: Szymon Rencławowicz, Julia Wiewiórka

16-18 lat Standard: Baiev Mykhailo, Alona Zheliezniakova

16-18 lat Latin: konrad Łyda, Dominika Ornat

16-20 lat Standard: Kamil Kucharczyk, Marta Kowalczyk

16-20 lat Latin: Baiev Mykhailo, Alona Zheliezniakova

Powyżej 18 lat Standard: Kamil Kucharczyk, Marta Kowalczyk

Powyżej 18 lat Latin: Michał Gałek, Klaudia Gałek

Senior I Standard: Stanisław Nietubyć, Agnieszka Goszyk

Senior II Standard: Krzysztof Teresiński, Iwona Teresińska

Senior II Latin: Paweł Jancik, Joanna Świerczyńska-Jancik

Senior III Standard: Robert Szlendak, Katarzyna Szlendak

Senior III Latin: Andrzej Janusz, Agnieszka Banaszek

Senior IV Standard: Grzegorz Filip, Izabella Filip

Senior IV Latin: Grzegorz Wójcicki, Iwona Wójcicka

35

14 października 2018 r.

I Kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I: Myken

Miejsce II: Tynk Pol

Miejsce III: Nextnet

Miejsce IV: ADL Lewandowscy

Miejsce V: Art-Dan

Miejsce VI: Oldboy Baboszewo

Miejsce VII: Huragan Meble Skociński

Miejsce VIII: Irma Sobanice

 

Najlepszy strzelec I kolejki : Damian Wierzchowski (Tynk Pol) – 6 bramek

Podczas I kolejki strzelono - 51 bramek

Pierwsza bramka XVII Edycji HLPN – Jakubiak Cezary (Myken) w meczu z Irma Sobanice.

36

16 października 2018 r.

Ćwierćfinał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - rocznik 2006 i młodsi

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce: SP Raciąż

III miejsce: SP Mystkowo

37

19 października 2018 r.

Ćwierćfinał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - rocznik 2003-2005 Szkoły Podstawowe

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Raciąż

II miejsce: SP Nacpolsk

III miejsce: SP Baboszewo

IV miejsce: SP Mystkowo

38

23 października 2018 r.

Półfinał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt – rocznik 2006-2008 Szkoły Podstawowe

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce: SP Radzikowo

III miejsce: 3 Płońsk

39

24 października 2018 r.

Półfinał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt – rocznik 2003-2005 Szkoły Podstawowe

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce: SP Mystkowo

III miejsce: SP Stróżewo

IV miejsce: SP 4 Płońsk

40

26 października 2018 r.

XVI Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej – 2018 r. Grupa B

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Pruszków

II mejsce: Siedlce

III miejsce:Przysucha

IV miejsce: Węgrów

Najlepszy strzelec Mistrzostw: Wyszogrodzki (Pruszków) – 5 bramek

Łącznie strzelono 27 bramek

41

29 października 2018 r.

Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2006-2008

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce: SP Sochocin

III miejsce: SP Nowe Radzikowo

IV miejsce: SP Siedlin

V miejsce: SP Kołoząb

VI miejsce: SP 3Płońsk

42

30 października 2018 r.

Finał Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Raciąż

II miejsce: SP 4 Płońsk

III miejsce: SP Czerwińsk

IV miejsce: SP Baboszewo

V miejsce: SP Sochocin

43

31 października 2018 r.

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce: SP Siedlin

III miejsce: SP Mystkowo

IV miejsce: SP Sochocin

V miejsce: SP Stróżewo

VI miejsce: Kołoząb

44

16 listopada 2018 r.

Mistrzostwa Rejonu Ciechanów Halowa Piłka Nożna – Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – IMS – 2018-19

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Baboszewo

II miejsce: SP Wiśniewo

III miejsce: SP Mystkowo

IV miejsce: SP 1 Żuromin

V miejsce: SP 3 Ciechanów

Zawodnik MVP – Ewa Paszyńska

Najlepszy Obrońca – Oliwia Ciska

Najlepszy Bramkarz – Kinga Kaczewska

45

18 listopada 2018 r.

II Kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacja II kolejki:

I miejsce: Tynk Pol

II miejsce: Oldboy Baboszewo

III miejsce: Art-Dan

IV miejsce: Nextnet

V miejsce: ADL Lewandowscy

VI miejsce: Huragan Meble Skociński

VII miejsce: Myken

VIII miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec w II kolejce – Daniel Skolimowski(Art-Dan) – 6 bramek

Podczas II kolejki strzelono 49 bramek

Klasyfikacja po II kolejce:

I miejsce: Tynk Pol

II miejsce: Art-Dan

III miejsce: Nextnet

IV miejsce: Oldboy Baboszewo

V miejsce: Myken

VI miejsce: ADL Lewandowscy

VII miejsce: Huragan Meble Skociński

VIII miejsce: Irma Sobanice

 

Najlepszy strzelec po II kolejkach: Damian Wierzchowski (Tynk Pol) – 6 bramek

Daniel Skolimowski (Art-Dan) – 6 bramek

 

Po II kolejkach strzelono łącznie 100 bramek – wymowna liczba na 100 – lecie Odzyskania Niepodległości.

 

46

1 grudnia 2018 r.

I Turiej Brydża Sportowego OTP** o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Grand Prix Ziemi Płocko-Ciechanowskiej

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: 18 - Bogdan Jaskulski

18 - Kazimierz Głowacki

II miejsce: 23 - Jerzy Plichtowicz

23 - Jerzy Sadowski

III miejsce: 30 – Dominik Głowacki

30 – Adam Karczmarz

IV miejsce: 29 – Ireneusz Jagelski

29 - Danuta Krupnik

V miejsce: 13 – Leszek Hejne

13 – Tomasz Paluchowski

VI miejsce: 34 – Rafał Maszenda

34 – Leszek Łuniewski

VII miejsce: 46 – Leszek Pęcherzewski

46 – Bolesław Krzewski

VIII miejsce: 12 – Dariusz Sierodzki

12 – Kazimierz Dobrzyniecki

IX miejsce: 32 – Tadeusz Luzak

32 – Joanna Derewońko

X miejsce: 35 – Stefan Cabaj

35 – Włodzimierz Iinicki

XI miejsce: 37 – Waldemar Kałużyński

37 – Artur Duczmalewski

XII miejsce: 38 – Włodzimierz Wyrzykowski

38 – Bogdan Radwański

XIII miejsce: 28 – Andrzej Kondeja

28 – Krzysztof Sokół

XIV miejsce: 44 – Grzegorz Nowiński

44 – Paweł Wroblewski

XV miejsce: 16 – Edward Krusiewicz

16 – Marek Szakun

XVI miejsce: 45 – Krzysztof Najda

45 – Zygmunt Dumała

XVII miejsce: 40 – Adam Amrozy

40 – Jarosław Szczygieł

XVIII miejsce: 24 – Piotr Strzelczyk

24 – Andrzej Rzechuła

XIX miejsce: 19 – Sylwester Sokół

19 – Piotr Trębski

XX miejsce: 42 – Jolanta Wiśniewska

42 – Sławomir Wiśniewski

XXI miejsce: 11 – Grzegorz Górecki

11 – Stanisław Holtyn

XXII miejsce: 15 – Leszek Dzieńkowski

15 – Kazimierz Falkowski

XXIII miejsce: 20 – Bronisław Kamiński

20 – Janusz Wieczorek

XXIV miejsce: 14 – Dariusz Zembrzuski

14 – Ireneusz Grynczewski

XXV miejsce: 25 – Maciej Kowalski

25 – Grzegorz Kula

XXVI mejsce: 33 – Tadeusz Bożek

33 – Mirosław Łopaciuk

XXVII miejsce: 41 – Dariusz Biedrzycki

41 – Zbigniew Garlej

XXVIII miejsce: 31 – Krzysztof Wośkowiak

31 – Michał Maszenda

XXIX miejsce: 43 – Andrzej Mazur

43 – Jan Milewski

XXX miejsce: 39 – Stanisław Siewk

39 – Wojciech Adamkiewicz

XXXI miejsce: 22 – Leszek Jędrzejczak

22 – Olga Wrzos

XXXII miejsce: 26 – Jerzy Noworol

26 – Tomasz Gellert

XXXIII miejsce: 17 – Tadeusz Szczepański

17 – Paweł Antosik

XXXIV miejsce: 36 – Roman Kiełkiewicz

36 – Janusz Maruszewski

XXXV miejsce: 27 – Sławomir Rokicki

27 – Mikołaj Komorowski

XXXVI miejsce: 21- Ryszard Honczar

21 - Kazimierz Klepczyński

47

8 grudnia 2018 r.

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Prezesa Klubu GKS " ORLĘTA" Baboszewo

Klasyfikacja końcowa JUNIOR:

I miejsce : RÓŻA KUTNO

II miejsce: SP BABOSZEWO

III miejsce: WKRA BIEŻUŃ

IV miejsce: GKS ORLĘTA BABOSZEWO

V miejsce: SP MYSTKOWO

 

Najlepszy zawodnik: Natalia Majchrzak (Róża Kutno)

Najlepszy technik: Alicja Bukowska (Wkra Bieżuń)

Najlepszy obrońca: Wiktoria Cackowska (SP Baboszewo)

Najlepszy rozgrywający: Julia Hotlewska (SP Mystkowo)

Najlepszy bramkarz: Wiktoria Bentryn (Róża Kutno)

 

Klasyfikacja końcowa OPEN:

I miejsce : UKS MUSTANG WIELGIE

II miejsce: WKRA BIEŻUŃ

III miejsce: RÓŻA KUTNO

IV miejsce: GKS ORLĘTA BABOSZEWO II

V miejsce: GKS ORLĘTA BABOSZEWO I

VI miejsce: HUSARKI MOCHOWO

 

Najlepszy zawodnik: Izabela Kuligowska (GKS Orlęta BaboszewoII)

Najlepszy rozgrywający: Weronika Paczkowska (Róża Kutno)

Najlepszy obrońca: Aleksandra Dobies (Wkra Bieżuń)

Najlepszy technik: Magdalena Żebrowska ( UKS Mustang Wielgie)

Najlepszy bramkarz: Natalia Nowacka (Róża Kutno)

48

10 grudnia 2018 r.

Turniej Eliminacyjny w Piłce Ręcznej Dziewcząt

rocznik 2003-2005

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP 4 Płońsk - awans

II miejsce: SP Nowe Miasto - awans

III miejsce: SP Baboszewo

IV miejsce: SP Kamienica

Klasyfikacja końcowa ciąg dalszy:

I miejsce: SP Sochocin - awans

II miejsce: SP Czerwińsk - awans

III miejsce: SP 3 Płońsk

49

12 grudnia 2018 r.

Turniej Mikołajkowy w Piłce Nożnej Chłopców

rocznik 2007-2008

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce : SP BABOSZEWO 2007

II miejsce: SP DZIERZĄŻNIA

III miejsce: SP BABOSZEWO 2008

IV miejsce: SZKÓŁKA PŁOCK

V miejsce: SP NOWA GÓRA

50

15 grudnia 2018 r.

XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Firmy ART-DAN

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce : OLDBOYS TEAM OLSZTYN

II miejsce: ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW

III miejsce: OLDBOY ŻYRARDÓW

IV miejsce: OLDBOY MŁAWA

V miejsce: OLDBOY PAL-ROB PŁOŃSK

VI miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

VII miejsce: PEGAZ OLDBOY DROBIN

VIII miejsce: OLDBOY RACIĄŻ

IX mejsce: OLDBOY NOWE MIASTO

X miejsce: PAK KWB KONIN

 

Najlepszy strzelec: ZBIGNIEW SUSKI (Elektrownia Bełchatów)

Najlepszy bramkarz: MIROSŁAW MAŁACHWIEJCZYK (Oldboy Żyrardów)

Zawodnik Fair Play: WIKTOR PEŁKOWSKI (Oldboy Mława)

51

16 grudnia 2018 r.

III kolejka XVII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

Klasyfikacji III kolejki:

I miejsce: ADL LEWANDOWSCY

II miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

III miejsce: MYKEN

IV miejsce: TYNK-POL

V miejsce: NEXTNET

VI miejsce: HURAGAN MEBLE SKOCIŃSKI

VII miejsce: ART-DAN

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

 

Najlepszy strzelec III kolejki – Rafał Gwiazda (Oldboy Baboszewo) – 5 bramek

Podczas III kolejki strzelono - 59 bramek

Klasyfikacja po III kolejce:

I miejsce: TYNK-POL

II miejsce: OLDBOY BABOSZEWO

III miejsce: ADL LEWANDOWSCY

IV miejsce: NEXTNET

V miejsce: ART-DAN

VI miejsce: MYKEN

VII miejsce: HURAGAN

VIII miejsce: IRMA SOBANICE

 

Najlepsi strzelecy po III kolejce: Damian Wierzchowski

(Tynk-Pol), Daniel Skolimowski (Art-Dan), Mariusz Gajewski(Adl Lewandowscy), Jarosław Goclender (Nextet)- 6 bramek

Po III kolejce strzelono łącznie – 159 bramek

Banery

Stopka

Kliknij aby sprawdzić
jak dojechać!

Urząd Gminy Baboszewo
ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
tel. /23/ 6611091-92, fax. /23/ 6611071
e-mail:urzad@gminababoszewo.pl 

NIP: 567-147-06-52 REGON: 000533593

NUMER KONTA
Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Baboszewie 
57 8230 0007 0005 6300 2000 0001

  • Herb
Link - Unia Europejska