Urząd Gminy Baboszewo

Odnośniki

Rok 2017

Treść strony

Rok 2017

1.

11 stycznia 2017 r.

Piłka ręczna – SP – dziewczęta

Klasyfikacja końcowa:

I – Sochocin

II – Baboszewo

III - Czerwińsk

2. 

15 styczeń 2017

25 Finał - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

3. 

22 styczeń 2017

IV kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Edycja XV sezon 2016/2017

Klasyfikacja końcowa IV kolejki
Miejsce I -B & I Hydraulika Siłowa
Miejsce  II- Oldboy Baboszewo
Miejsce III- Myken & Champion
Miejsce IV- Nextnet
Miejsce V- ADL Lewandowscy
Miejsce VI- Huragan
Miejsce VII-Art-Dan 
Miejce VIII- MKS Mazovia Błomino
Miejsce IX – Liberpol
Najlepszy strzelec: Lewandowski Paweł (ADL) – 5 goli, Solecki Mateusz (Oldboy Baboszewo ) - 5 goli
Strzelono 53 bramki

Klasyfikacja po IV kolejce :
Miejsce I - Myken & Champion
Miejsce  II- Oldboy Baboszewo
Miejsce III- B & I Hydraulika Siłowa
Miejsce IV- Nextnet
Miejsce V- ADL Lewandowscy
Miejsce VI- Art-Dan 
Miejsce VII-Huragan
Miejce VIII- MKS Mazovia Błomino
Miejsce IX – Liberpol
Najlepszy strzelec po IV kolejkachLewandowski Paweł (ADL ) - 11 goli
W sumie strzelono 151 bramek

4. 

23 stycznia 2017 r.

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej, drugi turniej z czterech -Gimnazjum Chłopcy

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Czerwińsk    
II miejsce: Sochocin    
III miejsce: Baboszewo
IV miejsce: I Płońsk

5.

5 luty 2017 r.

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu Orlęta

 

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I - KORONA SZYDŁOWO

Miejsce II - HURAGAN BODZANÓW

Miejsce III - STOCZNIOWIEC PŁOCK

Miejsce IV - WKRA RADZANÓW

Miejsce V - GKS GÓRA

Miejsce VI - BŁĘKITNI RACIĄŻ

Miejsce VII- ORLĘTA BABOSZEWO

Miejsce VIII - GLADIATOR SŁOSZEWO.

Najlepszy strzelec turnieju: BARTKOWSKI KAMIL (KORONA SZYDŁOWO)

Najlepszy bramkarz turnieju: KIJEK DAMIAN (STOCZNIOWIEC PŁOCK)

Drużyna Fair Play : GKS GÓRA

6.

26 luty 2017

V kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Edycja XV sezon 2016/2017

 

Klasyfikacja końcowa podczas V kolejki:

I miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

II miejsce: Nextnet

III miejsce: Oldboy Baboszewo

IV miejsce: Art – Dan

V miejsce: MKS Mazovia Błomino

VI miejsce: Myken & Champion

VII miejsce: Huragan

VIII miejsce: Liberpol

IX miejsce: ADL Lewandowscy

 

Najlepszy strzelec V kolejki – Daniel Skolimowski (ART-DAN) – 6 goli

 

Klasyfikacja końcowa po V kolejce:

I miejsce: Oldboy Baboszewo

II miejsce: Myken & Champion

III miejsce:B&I Hydraulika Siłowa

IV miejsce: Nextnet

V miejsce: Art – Dan

VI miejsce: ADL Lewandowscy

VII miejsce: MKS Mazovia Błomino

VIII miejsce: Huragan

IX miejsce: Liberpol

 

Najlepszy strzelec po V kolejce: Paweł Lewandowski (ADL Lewandowscy) – 13 goli

7.

3 marzec 2017

FINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ SZKOŁY GIMNAZJALNE – DZIEWCZĘTA

 

Klasyfikacja końcowa

1. SOCHOCIN

2. BABOSZEWO

3. PŁOŃSK NR 1

4. CZERWIŃSK

5. 2 PŁOŃSK

8.

19 marzec 2017

VI kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Edycja XV sezon 2016/2017

 

Klasyfikacja końcowa podczas VI kolejki:

I miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

II miejsce: Art – Dan

III miejsce: Huragan

IV miejsce: ADL Lewandowscy

V miejsce: Myken & Champion

VI miejsce:Oldboy Baboszewo

VII miejsce: Liberpol

VIII miejsce:Nextnet

IX miejsce:MKS Mazovia Błomino

 

Najlepszy strzelec VI kolejki – Piotr Nowicki (Huragan) – 4 gole

 

Klasyfikacja końcowa po VI kolejce:

I miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

II miejsce: Myken & Champion

III miejsce:Oldboy Baboszewo

IV miejsce: Nextnet

V miejsce: Art – Dan

VI miejsce: ADL Lewandowscy

VII miejsce: Huragan

VIII miejsce: MKS Mazovia Błomino

IX miejsce: Liberpol

 

Najlepszy strzelec po VI kolejce – Paweł Lewandowski (ADL Lewandowscy) – 15 goli

9.

25 marzec 2017

XV Edycja Grand Prix Tenisa Stołowego Gminy Baboszewo

Pierwszy turniej z trzech

11.

30 marzec 2017

Półfinał Powiatu Płońskiego – Piłka Nożna Chłopców- Gimnazjum

Klasyfikacja Końcowa

I miejsce : Baboszewo (awans)

II miejsce: Sochocin (awans)

III miejsce: Nowe Miasto

IV miejsce: Kroczewo

V miejsce: Płońsk PGP

12.

4 kwiecień 2017

Półfinał Powiatu w Piłce Nożnej -  Szkoły Podstawowe Dziewczęta

Klasyfikacja Końcowa
I miejsce: Baboszewo   (awans)
II miejsce: Mystkowo    (awans)
III miejsce: Płońsk nr 2
IV miejsce: Sarbiewo

13.

5 kwiecień 2017

Półfinał Powiatu w Piłce Nożnej - Gimnazjum Dziewczęta

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Baboszewo   (awans)
II miejsce - Płońsk nr 2  (awans)

14.

23 kwiecień 2017 

VII kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Edycja XV sezon 2016/2017

 

Klasyfikacja końcowa podczas VII kolejki:

I miejsce: Art – Dan

II miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

III miejsce: Nextnet

IV miejsce: MKS Mazovia Błomino

V miejsce: Huragan

VI miejsce:Oldboy Baboszewo

VII miejsce: Myken & Champion

VIII miejsce: ADL Lewandowscy

IX miejsce: Liberpol

 

Najlepszy strzelec VII kolejki: Jakub Palmowski (B&I) – 4 gole

 

Klasyfikacja końcowa po VII kolejce:

I miejsce: B&I Hydraulika Siłowa

II miejsce: Oldboy Baboszewo

III miejsce: Nextnet

IV miejsce: Art – Dan

V miejsce: Myken & Champion

VI miejsce: ADL Lewandowscy

VII miejsce: Huragan

VIII miejsce: MKS Mazovia Błomino

IX miejsce: Liberpol

 

Najlepszy strzelec: Paweł Lewandowski (ADL) – 17 bramek

15.

25 kwiecień 2017

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej – Szkoły Gimnazjalne – Chłopcy

 

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I – Baboszewo

Miejsce II – Płońsk nr 1

Miejsce III – Czerwińsk

Miejsce IV - Sochocin

16.

26 kwiecień 2017

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej – Szkoły Gimnazjalne – Dziewczęta

 

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I - Baboszewo

Miejsce II- Płońsk nr 2

Miejsce III - Siedlin

Miejsce IV – Płońsk nr 1

17.

1 maj 2017

29 Międzynarodowy Wyścig Kolarski mem. Andrzeja Trochanowskiego

18.

4 maj 2017

Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej – SP Dziewczęta

Klasyfikacja końcowa

I miejsce: SIEDLIN

II miejsce: MYSTKOWO

III miejsce: BABOSZEWO

IV miejsce: KOŁOZĄB

19.

8 maj 2017

Finał Rejonu Ciechanów w Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjum

Klasyfikacja końcowa:

I MIEJSCE - Baboszewo

II MIEJSCE - Płońsk nr 2

III MIEJSCE - Bieżuń

20.

12 maj 2017

Mistrzostwa Rejonu Ciechanów Piłka Nożna – Chłopców – Szkoły Gimnazjalne

 

Klasyfikacja Końcowa

I miejsce: Gimnazjum Baboszewo

II miejsce: Gimnazjum Mława 2

III miejsce: Gimnazjum Płońsk 1

IV miejsce: Gimnazjum Ciechanów 2

V miejsce: Gimnazjum Żuromin 1

21.

14 maj 2017

Zakończenie XV Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2016/2017

Klasyfikacja końcowa:

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I - B&I Hydraulika Siłowa

Miejsce II - ART-DAN

Miejsce III - Myken & Champion

Miejsce IV - Oldboy Baboszewo

Miejsce V - Nextnet

Miejsce VI - ADL Lewandowscy

Miejsce VII - Huragan

Miejsce VIII - MKS Mazovia Błomino

Miejsce IX – Liberpol

Najlepszy bramkarz: Mateusz Górczyński (Myken & Champion)

Najlepszy strzelec; Paweł Lewandowski (ADL Lewandowscy)- 22 bramki

Zawodnik Fair Play Pawła Bartczaka (Oldboy Baboszewo)

Gościem honorowym był Władysław Żmuda.

Rozegrano 72 spotkania, strzelono 366 goli.

22

29 maj 2017

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW W RAMACH ROZGRYWEK COOZPN U-10

 

Klasyfikacja końcowa:

I – GKS Orlęta Baboszewo (2007)

II – Sokół Nasielsk

III – Viktoria Nowe Miasto

IV – Iskra Krasne

23

17-18 czerwca 2017 r.

I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

Klasyfikacja końcowa:

X – Oldboys Przasnysz

IX – Oldboy Sierpc

VIII – Oldboys Żuromin

VII – Oldboy Nowe Miasto

VI – Oldboy Orzeł Siedlin

V – Oldboy Jupiter Bełchatów

IV – Oldboy Raciąż

III – Oldboy Żyrardów

II – Oldboy PAL-ROB Płońsk

I – Oldboy Baboszewo

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Dariusz  Cackowski (Oldboy Baboszewo)

Najlepszy bramkarz : Robert Kędzierski ( Oldboy Baboszewo)

Zawodnik FAIR PLAY: Zbigniew Rojek (Oldboy Jupiter Bełchatów)

Drużyna FAIR PLAY: Oldboy Żyrardów

24.

25 czerwca 2017

XIV Rodzinny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Baboszewo

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I: Lewandowscy-Leśniara

Miejsce II: Karwowscy

Miejsce III: Charzyńscy

Miejsce IV: Rybaccy

Miejsce V: Senkowscy

Miejsce VI: Najechalscy

Miejsce VII: Cackowscy

Nagrody indywidualne otrzymali:

Najlepszy Strzelec: Marek Charzyński

Najlepszy Bramkarz: Andrzej Karwowski

Najmłodszy uczestnik: Marcel Kowalski ( z rodziny Senkowskich)

Najstarszy uczestnik: Zbigniew Rybacki

 

25.

9 lipca 2017

Piłkarski Puchar Lata – Grupa A

Klasyfikacja końcowa w grupie A:

Miejsce I - ADL Lewandowscy (awans)

Miejsce II – Nextnet (awans)

Miejsce III - Myken & Champion (awans)

Miejsce IV - Huragan

Miejsce V - Orzeł Siedlin

Miejsce VI - Oldboy Baboszewo

 

Najlepszy strzelec z grupy A:

Goclender Jarosław (Nextnet) - 3 gole

Mak Kamil (Nextnet) - 3 gole

Charzyński Marek (ADL Lewandowscy)- 3 gole

Senkowski Adam (ADL Lewandowscy) - 3 gole

Żelazko Artur ("Orzeł" Siedlin)- 3 gole

Nowicki Piotr (Huragan)- 3 gole

26.

13 sierpnia 2017

Piłkarski Puchar Lata – Grupa B

Klasyfikacja końcowa w grupie B:

Miejsce I - Tynk Pol (awans)

Miejsce II – Art-Dan (awans)

Miejsce III - B&I Hydraulika Siłowa (awans)

Miejsce IV - MKS Mazovia Błomino

Miejsce V - Oldboy Raciąż

 

Najlepszy strzelec z grupy B:

Wiśniewski Mateusz (Tynk Pol)

27.

10 września 2017 r.

Piłkarski Puchar Lata –FINAŁ

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I - Nextnet

Miejsce II – Tynk Pol

Miejsce III - ADL Lewandowscy

Miejsce IV - Art-Dan

Miejsce V - B&I Hydraulika Siłowa

Miejsce VI - Myken & Champion

 

Najlepszy strzelec:

Zajączkowski Patryk (Art-Dan) - 9 goli

Najlepszy bramkarz:

Goszczycki Robert (Nextnet)

28.

23 września 2017

Grand Prix Tenisa Stołowego Gminy Baboszewo

Turniej II z III

Klasyfikacja po II turnieju wygląda następująco:

 

Chłopcy rocznik 2001-2003:

I- Karol Dąbrowski

II – Paweł Łączyńki

 

Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze:

I – Marta Grzelak

II – Zofia Jankowska

III – Sandra Majewska

 

Chłopcy rocznik 2004 i młodsi:

I – Marcel Jasiński

II – Adam Dąbrowski

III – Sebastian Wróblewski

 

Amator – mężczyźni – rocznik nieograniczony (bez licencji PZTS)

I – Jakub Lipiński

II – Marcin Lipiński

29.

24 września 2017

XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baboszewo

 

Klasyfikacja końcowa:

I – B&I Hydraulika Siłowa

II – Tynk Pol

III – ADL Lewandowscy

IV – Myken & Champion

V – Liberpol

VI – Oldboy Raciąż

VII – MKS Mazovia Błomino

VIII – Oldboy Baboszewo

IX – Huragan

 

Najlepszy strzelec: Daniel Skolimowski (B&I) – 5 goli

Najlepszy bramkarz: Piotr Morawski (B&I)

30.

30 września 2017

Turniej Mazovia CUP

 

31.

22 października 2017

I kolejka XVI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Oldboy Baboszewo

II miejsce: B&i Hydraulika Siłowa

III miejsce: Myken & Champion

IV miejsce: Art-Dan

V miejsce: ADL Lewandowscy

VI miejsce: Tynk Pol

VII miejsce: Nextnet

VIII miejsce: Huragan-Meble Skociński

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

 

Najlepszy Strzelec I kolejki: Marek Charzyński (ADL), Droziński Marcin (Tynk Pol) – po 4 gole

32.

25 października 2017

Ćwierćfinał powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców Szkół Podstawowych.

 

Klasyfikacja Końcowa

I miejsce: Raciąż  (AWANS)

II miejsce: Baboszewo  (AWANS)

III miejsce: Sarbiewo

IV miejsce: Polesie

33.

31 października 2017

Halowa piłka nożna chłopców SP - grupa starsza – ćwierćfinały

Klasyfikacja Końcowa

 

I miejsce :   PŁOŃSK SP 4

II miejsce:   PŁOŃSK SP 2

III miejsce:  BABOSZEWO

IV miejsce:  KROCZEWO

V miejsce:  SP BABOSZEWO

34.

14 listopada 2017

PÓŁFINAŁ POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĘTA – GRUPA STARSZA

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: G Baboszewo

II miejsce: Mystkowo

III miejsce: Nacpolsk

IV miejsce: Baboszewo (2004)

35.

15 listopada 2017

Finał Powiatu w Piłce Nożnej (dziewczęta młodsze)

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: BABOSZEWO
II miejsce: SOCHOCIN
III miejsce: SIEDLIN
IV miejsce: STRÓŻEWO
V miejsce: KOŁOZĄB
VI miejsce: SARBIEWO

36.

19 listopada 2017 r.

II kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej sezon 2017/2018

Klasyfikacja II kolejki:

I miejsce: B&i Hydraulika Siłowa

II miejsce: Nextnet

III miejsce: Tynk Pol

IV miejsce: Art-Dan

V miejsce: ADL Lewandowscy

VI miejsce: Huragan-Meble Skociński

VII miejsce: MKS Mazovia Błomino

VIII miejsce: Myken & Champion

IX miejsce: Oldboy Baboszewo

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec: Jakub Palmowski - 8 goli.

 

Klasyfikacja po II kolejce:

I miejsce: B&i Hydraulika Siłowa

II miejsce: Tynk Pol

III miejsce: Art-Dan

IV miejsce: ADL Lewandowscy

V miejsce: Nextnet

VI miejsce: Myken & Champion

VII miejsce: Oldboy Baboszewo

VIII miejsce: Huragan-Meble Skociński

IX miejsce: MKS Mazovia Błomino

X miejsce: Irma Sobanice

Najlepszy strzelec po II kolejkach : Jakub Palmowski - 13 goli.

 

37.

20 listopada 2017 r.

Finał Powiatu Płońskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewczęta rocznik 2002-2004

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – G Baboszewo

II miejsce – SP Siedlin

III miejsce – SP Płońsk 4

IV miejsce – SP Mystkowo

38.

1 grudnia 2017

Mistrzostwa Rejonu Ciechanów
Halowa Piłka Nożna – Dziewczęta – Szkoły Podstawowe 2002-2004


Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Baboszewo   
II miejsce: Wiśniewo
III miejsce: Gąsocin
IV miejsce: 4 Pułtusk
V miejsce: Siedlin
VI miejsce: Bieżuń

 

39.

2 grudnia 2017

II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOBIET O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO

 

U-13
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce : UKS Mustang Wielgie

II miejsce: Husarki Mochowo

III miejsce: Orlęta Baboszewo II

IV miejsce: Fuks Pułtusk

V miejsce: Orlęta Baboszewo I

 

 

OPEN

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: UKS Mustang Wielgie

II miejsce: Orlęta Baboszewo I

III miejsce: Fuks Pułtusk

IV miejsce: Orlęta Baboszewo II

V miejsce: Husarki Mochowo

VI miejsce: Wkra Bieżuń

VII miejsce: Team Blana

VIII miejsce: MKS Ciechanów

40.

 9 grudnia 2017 r. 

GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO XV EDYCJA

Kategoria: Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze

I - Marta Grzelak

II - Zofia Jankowska

III - Sandra Majewska

Kategoria: Chłopcy rocznik 2004 i młodsi

I - Marcel Jasiński

II - Adam Dąbrowski

III - Sebastian Wróblewski

Kategoria: Chłopcy rocznik 2001 – 2003

I - Karol Dąbrowski

II - Paweł Łączyński

Kategoria: Amator - mężczyźni - rocznik nieograniczony (bez licencji PZTS)

I - Jakub Lipiński

II - Marcin Lipiński

III - Adam Wiśniewski

41.

10 grudnia 2017 r. 

X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar firmy ART – DAN

Miejsce I - Oldboy Mława

Miejsce II - PAK KWB Konin

Miejsce III - Oldboys Olsztyn

Miejsce IV - Oldboy Baboszewo

Miejsce V - Oldboy Żyrardów

Miejsce VI - Oldboy Sierpc

Miejsce VII - Oldboy Raciąż

Miejsce VIII - Oldboys Przasnysz

Miejsce IX - Oldboy Nowe Miasto

 

Najlepszy bramkarz: Weselak Jakub ( OLDBOY MŁAWA)

Najlepszy strzelec: Lenart Robert (PAK KWB KONIN) – 7 bramek

Zawodnik Fair Play: Małachwiejczyk Mirosław (Oldboy Żyrardów)

42.

11 grudnia 2017 r.

I Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP Sochocin

II miejsce: Czerwińsk

III miejsce: Baboszewo

IV miejsce: SP 4 Płońsk

43.

12 grudnia 2017 r. 

Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 2006-2007

 

Klasyfikacja końcowa:

I – SP Baboszewo 2006

II – SP Baboszewo 2007

III – SP Dzierzążnia

IV - SP Mystkowo

V – SP Nowa Góra

Banery

Stopka

Kliknij aby sprawdzić
jak dojechać!

Urząd Gminy Baboszewo
ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
tel. /23/ 6611091-92, fax. /23/ 6611071
e-mail:urzad@gminababoszewo.pl 

NIP: 567-147-06-52 REGON: 000533593

NUMER KONTA
Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Baboszewie 
57 8230 0007 0005 6300 2000 0001

  • Herb

Domyślna licencja na treści drzewa