Urząd Gminy Baboszewo

Odnośniki

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu Orlęta

Treść strony

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu Orlęta

ROK

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

NAJLEPSZY STRZELEC

NAJLEPSZY BRAMKARZ

2000

brak danych

brak danych

brak danych

2001

I miejsce: Polfa Warszawa
II miejsce: Boruta Kuczbork
III miejsce: Orlęta Baboszewo I
IV miejsce: Gladiator Słoszewo
V miejsce: Błękitni Raciąż
VI miejsce: MKS "Oldboy" Ciechanów
VII miejsce: Orlęta Baboszewo II
VIII miejsce: HID "Korona" Ostrołęka
IX miejsce: Iskra Narzym
X miejsce: "Sona" Nowe Miasto

Artur Piotrowski
Orlęta Baboszewo I

brak danych

2003

I miejsce: Polfa Tarchomin
II miejsce: Błękitni Raciąż
III miejsce: Gladiator Słoszewo
IV miejsce: Orlęta Baboszewo I
V miejsce: Wkra Bieżuń
VI miejsce: Orlęta Baboszewo III
VII miejsce: Kasztelan Sierpc
VIII miejsce: Polonia Iłowo
IX miejsce: Boruta Kuczbork
X miejsce: Orlęta Baboszewo II

K. Dzięgielewski
Gladiator Słoszewo

 

M. Osowski
Orlęta Baboszewo I

2004

I miejsce: Gladiator Słoszewo
II miejsce: Kryształ Glinojeck 
III miejsce: Orlęta Baboszewo I
IV miejsce: Orlęta Baboszewo II
V miejsce: Korona Szydłowo
VI miejsce: Wicher  Cieszewo
VII miejsce: Tęcza Ojrzeń
VIII miejsce: Pełta Karaniewo
IX miejsce: Wkra Radzanów

brak danych

brak danych

2005

I miejsce: Orlęta Baboszewo II
II miejsce: Kryształ Glinojeck
III miejsce: Gladiator Słoszewo
IV miejsce: Błękitni Raciąż
V miejsce: Orlęta Baboszewo I
VI miejsce: Wkra Żuromin
VII miejsce: Gwar Pawłowo
VIII miejsce: MKS Szreńsk

Przemysław Stolarski
Kryształ Glinojeck

Krzysztof Szatkowski
Orlęta Baboszewo II

2006

brak danych

brak danych

brak danych

2007

I miejsce: Orzeł Goleszyn
II miejsce: Korona Szydłowo
III miejsce: Świt Staroźreby
IV miejsce: Orlęta Baboszewo

Konrad Bagiński
Orzeł Goleszyn

Rafał Cieśliński
Wkra Sochocin

2008

I miejsce: Orlęta I Baboszewo
II miejsce: Korona Szydłowo
III miejsce: Orlęta II Baboszewo
IV miejsce: Jutrzenka Unieck
V miejsce: Wkra Sochocin
VI miejsce: Gladiator Słoszewo

Mateusz Solecki
Orlęta Baboszewo II

Robert Gadomski
Jutrzenka Unieck

2009

I miejsce: Wkra Żuromin
II miejsce: Korona Szydłowo
III miejsce: Sona Nowe Miasto
IV miejsce: Gladiator Słoszewo I

Marcin Rosocha
Korona Szydłowo

Rafał Wieczorkowski
Sona Nowe Miasto

2010

 I miejsce: Baboszewo I
II miejsce: Tęcza Płońsk
III miejsce: Nowe Miasto
IV miejsce: Słoszewo I
V miejsce: Słoszewo II
VI miejsce: Baboszewo II
VII miejsce: Gwar Pawłowo

Rafał Wiśniewski

Robert Skwarski

Nagroda Specjalna
Patryk Zajączkowski

2011

I miejsce: Orlęta Baboszewo I
II miejsce: Korona Szydłowo
III miejsce: Jutrzenka Unieck
IV miejsce: Gladiator Słoszewo
V miejsce: Tęcza "34" Płońsk
VI miejsce: Orlęta Baboszewo II
VII miejsce: Huragan Bodzanów
VIII miejsce: Zryw Bielsk
IX miejsce: Wkra Sochocin

Marek Charzyński
Orlęta Baboszewo I

Przemysław Węgierski
Korona Szydłowo

2012

I miejsce: Orlęta Baboszewo I
II miejsce: Orlęta Baboszewo II
III miejsce: Cedrob Ciechanów
IV miejsce: Korona Szydłowo
V miejsce: Wkra Sochocin
VI miejsce: Jutrzenka Unieck
VII miejsce: Jastrzębie Płock
VIII miejsce: Spójnia Mała Wieś
IX miejsce: GKS Gladiator Słoszewo
X  miejsce: LKS Huragan Bodzanów

Rafał Matusiak
Cedrob Ciechanów

Rafał Cieśliński
Orlęta Baboszewo II

Drużyna Fair Play
Jastrzębie Płock

2013

I miejsce: Korona Szydłowo
II miejsce: Orlęta Baboszewo I
III miejsce: Futsal Baboszewo
IV miejsce: Orlęta Baboszewo  II
V miejsce: Korona Karolinowo
VI miejsce: Gladiator Słoszewo
VII miejsce: Iskra Kozłowo
VIII miejsce: Wkra Bieżuń
IX miejsce: Spójnia Mała Wieś
X miejsce: Jastrzębie Płock

Marcin Rosocha
Korona Szydłowo

Mariusz Rudnicki
Korona Szydłowo

Drużyna Fair Play
Orlęta Baboszewo II

2015

I miejsce: Korona Szydłowo
II miejsce: Orlęta Baboszewo I
III miejsce: Gladiator Słoszewo
IV miejsce: Orlęta Baboszewo II
V miejsce: Korona Karolinowo
VI miejsce: Wisła Główina - Sobowo
VII miejsce: Huragan Bodzanów

Michał Rębiński
GKS Gladiator Słoszewo

Marcin Zjadewicz
Orlęta Baboszewo I

Drużyna Fair Play
Huragan Bodzanów

2016

I miejsce: Orlęta Baboszewo I
II miejsce: Huragan Bodzanów
III miejsce: GKS Góra 
IV miejsce: Orlęta Baboszewo II
V miejsce: Korona Szydłowo
VI miejsce: Wkra Radzanów
VII miejsce: Gladiator Słoszewo
VIII miejsce: GKS Gumino

Konrad Lipski
Huragan Bodzanów

Robert Goszczycki
Orlęta Baboszewo II

Drużyna Fair Play
Wkra Radzanów

2017

I miejsce: Korona Szydłowo
II miejsce: Huragan Bodzanów
III miejsce: Stoczniowiec Płock
IV miejsce: Wkra Radzanów
V miejsce: GKS Góra
VI miejsce: Błękitni Raciąż
VII miejsce: Orlęta Baboszewo
VIII miejsce: Gladiator Słoszewo

Kamil Bartkowski
Korona Szydłowo

Damian Kijek
Stoczniowiec Płock

Drużyna Fair Play
GKS Góra

Banery

Stopka

Kliknij aby sprawdzić
jak dojechać!

Urząd Gminy Baboszewo
ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
tel. /23/ 6611091-92, fax. /23/ 6611071
e-mail:urzad@gminababoszewo.pl 

NIP: 567-147-06-52 REGON: 000533593

NUMER KONTA
Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Baboszewie 
57 8230 0007 0005 6300 2000 0001

  • Herb

Domyślna licencja na treści drzewa