Urząd Gminy Baboszewo

Odnośniki

Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów

Treść strony

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar firmy ART-DAN

Rok

Drużyny biorące udział w turnieju

Klasyfikacja końcowa

Najlepszy strzelec

Najlepszy bramkarz

Zawodnik Fair Play

2008

Brak danych

Brak danych

Brak danych

Brak danych

Brak danych

2009

OBV Żuromin
 Oldboy Baboszewo
Oldboy Przasnysz
 Oldboy Lubraniec
KPP Garwolin
Budimost Płońsk
Tęcza Ostrołęka
Kluge Płock

I miejsce: OBV Żuromin
II miejsce: Oldboy Baboszewo
III miejsce: Budimost Płońsk

Brak danych

Brak danych

Brak danych

2010

Baboszewo
Bełchatów
Chorzele
Ostrołęka
Płońsk
Przasnysz
Żuromin

I miejsce: Baboszewo
II miejsce: Żuromin
III miejsce: Płońsk

Mariusz Unierzyski
 Płońsk

Marek Osiecki
 
Żuromin

Piotr Leszczyński
 
Bełchatów

2011

Budimost Oldboy Płońsk
Elektrownia Bełchatów
Oldboy Baboszewo
Oldboy Przasnysz
Old Boy's Team Olsztyn
OVB Oldboys Żuromin
Tęcza Ostrołęka

I miejsce:  Elektrownia Bełchatów
II miejsce: Oldboy Baboszewo
III miejsce: Old Boy's Team Olsztyn

Zbigniew Suski 
Elektrownia Bełchatów

Tomasz Kuligowski
Oldboy Baboszewo

Mariusz Barcikowski
OVB Oldboys Żuromin

2012

Budimost Płońsk
Jantar Oldboys Ostrołęka
Elektrownia Bełchatów
Old Boy's Team Olsztyn
Oldboy Baboszewo
Oldboy Przasnysz
OVB Oldboys Żuromin
Oldboys Garwolin

I miejsce:  Budimost Płońsk
II miejsce:  Elektrownia Bełchatów
III miejsce: Old Boy's Team Olsztyn

Zbigniew Suski
Elektrownia Bełchatów

Mirosław Jankowski
Old Boy's Team Olsztyn

Wojciech Szcześniak
Jantar Oldboys Ostrołęka

2013

Old Boys Olsztyn
Elektrownia Bełchatów
Oldboy Płońsk
Oldboy Baboszewo
Pal-Rob Budownictwo
Oldboy Przasnysz
Tęcza Ostrołęka
Oldboy Raciąż

I miejsce:  Old Boys Olsztyn
II miejsce:  Elektrownia Bełchatów
III miejsce: Oldboy Płońsk

Jarosław Lewandowski
Oldboy Płońsk

Zbigniew Rojek
Elektrownia Bełchatów

Ryszard Ksybek
Pal-Rob Budownictwo

2014

Oldboys Żuromin
Oldboy Przasnysz
Old-Boys Olsztyn
Elektrownia Bełchatów
KS Tęcza Ostrołęka
PAL-ROB
Oldboy Baboszewo
Oldboy Płońsk

I miejsce : Old-Boys  Olsztyn
II miejsce: Oldboy Przasnysz
III miejsce: KS Tęcza Ostrołęka

Jarosław Lewandowski
Oldboy Płońsk

Paweł Charbicki
Old-Boys Olsztyn

Andrzej Dąbrowski
Oldboy Baboszewo

2015

Samorządowcy Nowe Miasto
Old Boy Sierpc
Oldboy Płońsk
Oldboy Raciąż
Oldboys Przasnysz
Oldboy Baboszewo
PGE Elektrownia Bełchatów

I miejsce: Oldboy Płońsk
II miejsce: Oldboys Przasnysz
III miejsce: PGE Elektrownia Bełchatów

Sergiusz Wiechowski
Oldboy Płońsk

Piotr Michalski
Oldboy Baboszewo

Krzysztof Skreciwilk
Oldboy Sierpc

2016

PAL-ROB Płońsk
Oldboy Nowe Miasto
Oldboy Płońsk
Oldboys Żuromin
Oldboy Baboszewo
Oldboys Przasnysz
Elektrownia Bełchatów
Oldboy Orzeł Siedlin

I miejsce: PAL-ROB Płońsk
II miejsce: Oldboy Płońsk
III miejsce: Oldboy Baboszewo 

Marek Charzyński
Oldboy Baboszewo

Tomasz Kuligowski
PAL-ROB Płońsk

Zbigniew Suski
Elektrownia Bełchatów

Banery

Stopka

Kliknij aby sprawdzić
jak dojechać!

Urząd Gminy Baboszewo
ul. Warszawska 9A, 09-130 Baboszewo
tel. /23/ 6611091-92, fax. /23/ 6611071
e-mail:urzad@gminababoszewo.pl 

NIP: 567-147-06-52 REGON: 000533593

NUMER KONTA
Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Baboszewie 
57 8230 0007 0005 6300 2000 0001

  • Herb

Domyślna licencja na treści drzewa